ОРЕНДА АВТО ПРЕМІУМ КЛАСУ В КИЄВІ

Без посередників
Власний автопарк
Більше 10 років надання послуг
Безготівковий та готівковий розрахунок
Забронювати авто
Заповніть форму і ми подамо авто за вказаною адресою

Автопарк

Послуги

Коротка інформація про компанію

10 років
надання професіональних послуг
ціни від 350 грн.
ми пропонуємо найкращі ціни в Києві
більше ніж 1000
трансферів щороку
Швидке замовлення авто
Заповніть форму і ми подамо авто за вказаною адресою
Тип авто

Про компанію «Прем’єр Авто»

Київська транспортна компанія «Прем'єр Авто» вже багато років працює на ринку транспортних послуг надаючи авто в оренду та в прокат. Наша компанія постійно покращує якість послуг, що надаються клієнтам.

Основними напрямами роботи «Прем'єр Авто» є транспортне обслуговування юридичних та фізичних осіб. Асортимент автомобілів безперервно оновлюється та на сьогоднішній день складається лише з машин провідних світових виробників.

Поширенні питання

Чому враховується +1 година подачі авто?
Цей час потрібний для підготовки, подання авто з водієм до вас, а також сюди входить зворотний шлях.
Що необхідно розуміти під мінімальним терміном оренди авто?
Мінімальний термін оренди авто з водієм - це час, за який доведеться заплатити навіть в тому випадку, якщо тривалість замовлення менша. Якщо ви відпустите водія з машиною раніше, ви все одно мусите сплатити за мінімальний термін оренди.
Наприклад, мінімальне замовлення складає 2 години + 1 година для подачі авто. Час множиться на вартість оренди за годину (вказана до кожного авто на сайті). Це і складатиме вартість оренди, якщо не замовлено додаткових послуг. Навіть якщо вам потрібна машина лише на 1 годину, все одно потрібно сплатити мінімальну вартість в грошовому еквіваленті 3 годин оренди. Трансфер з одного місця в інше теж сплачується за тарифами, як за мінімальний термін оренди.

Які умови оренди авто для пересування по місту?
У разі пересування по місту сплачується термін оренди авто, на який його було орендовано, без урахування пройденої відстані. Незалежно від того, чи потрібно проїхати тільки 10 км за 5 годин або 100 км за той же самий час, замовник сплачує 5 годин, + 1 годину подачі авто.
Як відбувається розрахунок оренди авто по Україні?
При перевезенні пасажирів по території України використовується інший розрахунок вартості оренди: в залежності від кілометражу. Якщо частина поїздки буде по місту, а друга її половина - по автомагістралі, потрібно розраховувати їх окремо, згідно вищенаведених умов.
Наприклад, автомобіль орендували на 5 годин по місту, а потім потрібно подолати шлях до Вінниці з Києва та назад (приблизна відстань 260 км, в обидві сторони - 520 км). Щоб розрахувати кінцеву вартість, потрібно: помножити суму за 1 годину на 6 (5 годин оренди + 1 година подачі) і помножити вартість за один кілометр на їх кількість. Сума обох цифр і є остаточною вартістю.

Що включено в послугу “трансфер”?
Мається на увазі перевезення пасажира з однієї точки (де він зараз знаходиться) в інше місце. Можливо, по дорозі будуть додаткові зупинки для завантаження або вивантаження. Оплата відбувається відповідно до вищенаведених тарифів.
Послуга «Трансфер аеропорт» включає зустріч або проводи пасажира в аеропорт Бориспіль. Ціна фіксована, в неї входить: 1 година очікування і доставка клієнта в Київ. Якщо тривалість очікування перевищує 1 годину, відбувається розрахунок відповідно до тарифів оренди авто.
Також є послуги трансферу ЖД-вокзал, аеропорт Жуляни або перевезення пасажирів по місту. За замовчуванням в тарифи включено 2 години оренди (+1 година подачі) і 1 година платного паркування. Послуга активна з моменту прибуття машини до місця очікування або завантаження.

Чи можливо орендувати авто без водія?
На жаль, ми надаємо авто в оренду тільки з водієм.
Чи є серед вашого персоналу водії, які володіють англійською мовою?
Так, в штаті є водії, які вільно володіють англійською мовою. За необхідності, будь ласка вказуйте про необхідність оренди авто з водієм, який володіє англійською мовою під час оформлення замовлення.
Забронювати машину з водієм
Заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з вами
Бажане авто

Контакти

Номера телефонів/ Контакти:
Електронна пошта:
Написати нам:
premier.zakaz@gmail.com
Monday-Sunday:
9 a.m - 9 p.m. -
Робочі години пн-нд
Офіс:
Україна, Київ, вул. Харківське шосе 58а
Замовити зворотний дзвінок!
Телефон для зв'язку:
+38 (097) 766-65-65
BENTLEY CONTINENTAL
MERCEDES-BENZ W222
MERCEDES-BENZ W221 S63 AMG NEW 2011
MERCEDES-BENZ W221 S550 AMG
MERCEDES-BENZ W213
MERCEDES-BENZ W212 AVANGARD
TOYOTA CAMRY 50
MERCEDES-BENZ V250
MERCEDES-BENZ VIANO
MERCEDES-BENZ VIANO NEW
MERCEDES-BENZ SPRINTER 8 МЕСТ