Погодинна оренда авто

Погодинна оренда автомобіля - це послуга, яка дозволить значно заощадити Вам час і гроші, Ви можете вибрати автомобіль від економ до преміум класу в залежності від Ваших переваг і фінансових можливостей. Як правило автомобілі орендують для ділових поїздок люди, які знають ціну часу і комфорту, а також для весілля, романтичних побачень. Орендуючи авто, Ви не тільки зможете заощадити кошти, а також і час, так як якщо у Вас заплановано кілька зустрічей, Вам не потрібно буде чекати поки приїде таксі, Вас завжди чекатиме машина з досвідченим водієм, який доставить Вас з максимальним комфортом на наступну зустріч. При замовленні автомобіля погодинно, у Вас буде можливість в повній мірі випробувати комфорт, пропонованої послуги. Замовивши авто погодинно, Ви можете присвятити весь час роботи і не думати про те де пріпаркавать автомобіль, коли його треба заправити і помити. Ні для кого не секрет, що гарне дороге авто це особа ділової людини, досвідчений водій покаже Вам пам'ятки нашого міста і підкаже Вам місця, де Ви зможете добре провести вільний час.


Жителі Києва які з яких-небудь причин не можуть скористатися своїм власним автомобілем, будуть приємно здивовані сервісом та рівнем обслуговування.

Что может быть лучше, чем на обряде бракосочетания арендовать почасово автомобиль о котором Вы всегда мечтали. Причин для того чтобы арендовать автомобиль очень много, именно по этому эта услуга такая популярная.


Компания «Премьер авто» очень хорошо зарекомендовала себя в области пассажирских перевозок. Наша компания работает по принципу клиент всегда прав! Главная цель «Премьер авто» – обеспечение комфорта и безопасности пассажиров.

Забронювати машину з водієм
Заповніть форму нижче, і ми зв’яжемося з вами
Бажане авто
Замовити зворотний дзвінок!
Телефон для зв'язку:
+38 (097) 766-65-65
BENTLEY CONTINENTAL
MERCEDES-BENZ W222
MERCEDES-BENZ W221 S63 AMG NEW 2011
MERCEDES-BENZ W221 S550 AMG
MERCEDES-BENZ W213
MERCEDES-BENZ W212 AVANGARD
TOYOTA CAMRY 50
MERCEDES-BENZ V250
MERCEDES-BENZ VIANO
MERCEDES-BENZ VIANO NEW
MERCEDES-BENZ SPRINTER 8 МЕСТ